BEZPIECZNE PŁATNOŚCI. WYSYŁKA W 48H.
ZWROTY DO 14 DNI BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY

Nenas

powstał z miłości i
szacunku do ludzi
oraz otaczającej
nas natury.

Ananasy pachną latem, wyglądając przy tym fikuśnie, kojarzą się z beztroską. Tak też zrodziła się nazwa Nenas, oznaczająca ananasa w języku balijskim. 

Każdy produkt, który znajdziesz w naszym sklepie jest wykonany ręcznie na rajskiej wyspie Bali. Tworząc Nenasa kierowaliśmy się chęcią pomagania lokalnym artystom i ich rodzinom, szacunkiem do ludzi, a także do rzemiosła. Omijamy duże fabryki. Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym, współpracujemy z małymi, rodzinnymi firmami. Najważniejsi w naszym życiu są ludzie, wartości, a także najbliższe otoczenie. Dbając o to wszystko, żyje się zdecydowanie piękniej.
Uczestniczyliśmy w powstawaniu produktów na każdym etapie produkcji. Całkowicie zakochaliśmy się w jakości produktów oraz pasji z jaką są tworzone. Pomagamy naszym producentom w kraju rozwijającym się promować uczciwe i etyczne warunki pracy. 

Pamiętaj, że w naturze nie ma perfekcjonizmu, dzięki czemu masz pewność, że Twój produkt jest niepowtarzalny i unikatowy. Dopiero doceniając najprawdziwszy charakter natury, jesteśmy w stanie dostrzec piękno we wszystkim innym. Niech radość z bycia bliżej natury sprawi Ci wielką przyjemność, a ziemi przyniesie ulgę. 

Dziękujemy, że wspierasz etyczne miejsca pracy.

Nenas Team

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping